;

Pressekontakter

KIWI Minipris er en av Norges ledende lavpris dagligvarekjeder. KIWI ble grunnlagt i Hokksund i 1979 av gründerne Tor Kirkeng og Svein Wike. KIWI ledes i dag av Jan Paul Bjørkøy og har servicekontor på Lierstranda, utenfor Drammen. KIWI er en del av NorgesGruppen. Per 2021 har KIWI Minipris over 690 butikker over hele landet.

Ved kundehenvendelser eller spørsmål om sponsing, annonsering eller andre samarbeid, vennligst benytt dette skjemaet.

Nasjonale pressekontakter

Kristine Aakvaag Arvin
Kommunikasjonssjef
kristine.arvin@kiwi.no / 988 44 830

 

 

 

Nora Mile Helgesen 
Kommunikasjonsrådgiver
I permisjon

 

 

 

Andreas Wormdahl
Sikkerhetssjef
andreas.wormdahl@kiwi.no / 913 34 146

 

 

 

Regionale pressekontakter

Tore Hartmann
Regionsjef, KIWI Oslofjord Nord
Ansvar for KIWI-eide butikker i Oslo og opp til midtre Romerike, Gardermoen, Tøyenhaugen, Ytre Enebakk, Kolbotn, Sofiemyr og Bjørkelangen.
tore.hartmann@kiwi.no / 952 67 047

 

Thomas Snekkersveen
Regionsjef, Oslofjord Vest
Ansvar for KIWI-eide butikker i søndre del av Buskerud, Asker og Bærum.
thomas.snekkersveen@kiwi.no / 906 22 770

 

 

Ole Jørgen Kjellberg
Regionsjef, KIWI Oslofjord Sørøst
Ansvar for KIWI-eide butikker i fylkene Vestfold og Telemark, tidligere Østfold, Frogn, Nesodden, Ås og Ski.
ole.jorgen.kjellberg@kiwi.no / 976 60 502

 

 

Reiulf Thorsen
Regionsjef, KIWI Oslofjord Franchise
Ansvar for franchiseeide KIWI-butikker i søndre del av Buskerud, Asker, Oslo, Vestfold og Telemark og tidligere Østfold.
reiulf.thorsen@kiwi.no / 911 26 468

 

Jan Roger Henriksen
Regionsjef, KIWI Nord-Norge
Ansvar for KIWI-butikkene i Nordland nord for Saltfjellet (Bodø, Narvik, Lofoten og Vesterålen), Troms og Finnmark.
jan-roger.henriksen@kiwi.no / 992 35 200

 

 

Espen Larsen
Regionsjef, KIWI Midt-Norge
Ansvar for butikkene i Trøndelag og Nordland opp til Saltfjellet.
espen.larsen@kiwi.no / 415 56 908

 

 

Torkel Thorvaldsen
Regionsjef, KIWI Innland Sørvest
Ansvar for KIWI-butikker i Hallingdal, Rødberg, Valdres, Land, Hadeland, Toten, Gjøvik, Glåmdals-regionen og øvre Romerike.
torkel.thorvaldsen@kiwi.no / 951 65 229

 

 

Espen Madsen
Regionsjef, KIWI Innland Nordøst
Ansvar for KIWI-butikker i Gudbrandsdalen, Lillehammer, Hamar-regionen, Elverum, Trysil og Østerdalen.
espen.madsen@kiwi.no / 957 48 785

 

 

Jan Olav Mjøs
Regionsjef, KIWI Vest
Ansvar for KIWI-butikker i Vestland fylke, fra KIWI Husnes i sør til KIWI Florø i nord.
jan-olav.mjos@kiwi.no / 936 18 700

 

 

Trond-Erik Bekkevang
Regionsjef, KIWI Møre og Romsdal
Ansvar for KIWI-butikker i Møre og Romsdal og i Vestland nord for Florø.
trond-eri.bekkevang@kiwi.no / 911 30 963

 

 

Trond Inge Larsson
Regionsjef, KIWI Rogaland
Ansvar for KIWI-butikkene i Rogaland fylke og Stord.
trond.inge.larsson@kiwi.no / 909 31 949

 

 

Stian Gregersen
Regionsjef, KIWI Agder
Ansvar for KIWI-butikkene i Agder
stian.gregersen@kiwi.no / 994 80 981