Alt om bind- og tampongavtalen, Skolekravet og mensen

Hos KIWI mener vi at mensen må normaliseres. Vi ønsker å bidra til økt åpenhet, fjerne tabuer og gjøre det lettere for unge jenter å snakke om mensen. Derfor støtter vi Skolekravet og gir 50 % Trumf-bonus på bind og tamponger – fordi ingen skal føle seg flau over noe helt naturlig.

Ofte stilte spørsmål om mensen

Bli KIWI PLUSS-kunde!

Spar 15 % bonus på fersk frukt og grønt!

B&T avtalen

Alle KIWI PLUSS-kunder sparer automatisk 50 % Trumf-bonus på hver eneste pakke med bind, tamponger og truseinnlegg hos KIWI.

B&T avtalen er en del av KIWI pluss.

Vi har gjort det enda enklere for deg å spare penger når du handler hos KIWI. Nå er Bleieavtalen og Bind- og tampongavtalen en del av KIWI PLUSS. Du trenger ikke lenger avtalekortet, men får nå som KIWI PLUSS-kunde automatisk 50 % Trumf-bonus på hver eneste pakke.

Skolekravet

Skolekravet er KIWIs initiativ for å få innført gratis bind og tamponger på alle offentlige skoler og læresteder i Norge. Undersøkelser viser at 77 % av jenter mellom 16–24 år har opplevd ubehagelige situasjoner på grunn av manglende tilgang. Det vil vi endre! Støtt Skolekravet og bli med på å gjøre gratis bind og tamponger tilgjengelig for alle.

UNICEF

Millioner av kvinner verden over kan av ulike grunner ikke håndtere menstruasjonen sin på en verdig måte. Det vil UNICEF og KIWI gjøre noe med.